Китайські авто та їх переваги

Українці часто обирають китайські автомобілі через приємну цінову політику, що робить їх більш доступними для широкого кола споживачів. Крім того, китайські виробники активно вдосконалюють якість та технологічні характеристики своїх транспортних засобів, що робить їх конкурентоспроможними на ринку. Також варто відзначити, що наявність різних моделей та комплектацій дозволяє вибрати авто, яке відповідає конкретним потребам і бюджету покупця. А оформити зручну покупку авто з Китаю можливо з компанією Bex Auto.

У чому переваги китайських авто?

Китайські автомобілі в Україні користуються значним попитом завдяки кільком перевагам. Серед головних:

  1. Вартість. Машини часто доступні за більш прийнятними цінами порівняно з європейськими і американськими аналогами, що робить їх більш доступними для більшої кількості споживачів.
  2. Технологічність. Китайські виробники активно впроваджують сучасні технології в свої автомобілі, включаючи електромобілі та гібриди. Це робить їх більш конкурентоспроможними на ринку.
  3. Різноманітність моделей. Китайські виробники пропонують широкий спектр автомобілів, від економічних малолітражок до великих позашляховиків, що задовольняє різні потреби споживачів.
  4. Гарантія та сервіс. Багато автовиробників з Китаю надають гарантію на свої машини і мають мережу сервісних центрів в Україні, що спрощує обслуговування транспортних засобів.
  5. Зростаюча якість. Виробники з Китаю постійно вдосконалюють якість своїх автомобілів і дотримуються високих стандартів безпеки.

У результаті цих переваг китайські транспортні засоби стають все більш популярними серед українських водіїв і завойовують своє місце на автомобільному ринку України.

Але є і недоліки. Деякі автомобілі китайського виробництва мають в складі кузова та комплектуючих тонкого металу і деталей, які не призначені для високих поперечних навантажень та скручування. Також варто відзначити, що не всі ці моделі повністю адаптовані до умов експлуатації в Україні. Деякі з них мають нелогічне обладнання салону, що може впливати на ергономіку. Крім того, деякі автомобілі мають недоліки в конструкції та виглядають дешево зовні у бюджетних моделях.

Популярні моделі авто з Китаю

Китайський автопром пропонує безліч транспортних засобів, які відрізняються характеристиками, зовнішнім виглядом, ціною. Серед найбільш популярних виділяють три.

Byd Song plus 2023

Електрокар на автоматі з переднім приводом. Ємність батареї складає 71,8 кВт•год, а запас ходу – 520 км. Китайське авто Byd Song plus 2023 привертає увагу стильним дизайном, продуманим оформленням зсередини та ззовні та з інноваційними можливостями для зручного керування.

Geely Emgrand EV Pro 2021

Це електромобіль з запасом ходу у 421 км. Машина має передній привод та кузов седан. Додатково є багато опцій для допомоги керуванням автомобілем, а саме – автоматичне ручне гальмо, режими водіння економічний, спортивний, комфортний та стандартний, задній парктронік та система рекуперації енергії.

Ответы на вопросы

Опасно ли покупать б/у авто заграницей?

Мы понимаем ваши опасения и стремимся обеспечить вас максимальным комфортом и уверенностью в процессе покупки автомобиля. Для вашего спокойствия мы предоставляем следующие гарантии и меры. Менеджеры компании проводят более 8 этапов тщательной проверки автомобиля. В том числе и видео отчет до покупки. Это позволит узнать, был ли автомобиль участником ДТП, количество владельцев, историю его обслуживания, надежность продавца и т.д. Все данные об автомобиле предоставляются клиенту и, лишь после его одобрения, менеджер приступает к процессу торгов.

Что включает в себя понятие "авто под ключ"?

Для вас, мы готовы сделать покупку авто заграницей легкой и надежной. Предлагаем вам полный спектр услуг, включая подбор авто, оформление документов, транспортировку и растаможку. Выбирайте с нашей помощью лучшее среди новых и б/у автомобилей. Также мы можем помочь восстановить и отремонтировать привезенное авто.

Почему выгоднее брать авто заграницей?

Вы экономите в среднем от 5000 долларов. Эксклюзивные модели и комплектации. Прозрачная история эксплуатации авто. С нашей помощью вы получаете авто мечты в кратчайшие сроки и с максимальной выгодой. 

Предоставляет ли компания гарантии?

Мы с вами заключаем договор, в котором прописаны все условия, сроки, этапы и оплаты. После подписания договора, условия не меняются. Мы информируем вас о каждом этапе перевозки вашего авто, предоставляем видео отчеты. Все платежи производятся поэтапно и отправляются на расчетный счет, указанный в договоре. 

Как начать с нами работать?

Оставьте ваши контакты, и мы свяжется с вами в течении 15 минут. Далее подберем с вами авто, проведем его полную проверку, заключим договор и выкупим ваше идеально авто. Привезем его и растаможим. Подарим подарок когда вы будете забирать авто у нас. Работать с нами комфортно и максимально эффективно для вашего бюджета. 

Получите подборку лучших авто под Ваш бюджет

Укажите ваш телефон и наш менеджер свяжется с вами