Порівняння популярних авто з Китаю: BYD SONG PLUS Champion 2023, BYD Yuan Plus 2023 та BYD Han 2023

Китайські авто з кожним роком стають більш популярними. Один з гарних виробників – це BYD. Раціонально порівняти три електричні автомобілі високого класу цього бренду – BYD Song Plus Champion 2023, BYD YUAN PLUS 2023 та BYD Han 2023, щоб була можливість замовити авто з Китаю «під ключ» з урахуванням власних побажань.

BYD Song Plus Champion 2023

BYD Song Plus Champion 2023 – це вражаючий електричний кросовер в максимальній комплектації. Він оснащений потужною батареєю об'ємом 87 кВт•год та запасом ходу на одному заряді до 605 км. Максимальна потужність мотора становить 218 к. с., що забезпечує відмінну динаміку та швидкість руху. 

byd song plus champion 2023Однак основна особливість цього автомобіля – технологічні рішення для комфорту та безпеки. Тут варто відзначити тепловий насос для підтримки оптимальної температури батареї, функцію V2L, яка дозволяє використовувати енергію автомобіля для побутових потреб, і автоматичну парковку, яка робить паркування надзвичайно простим і безпечним. Також в комплектацію входять панорамний дах, що відкривається, багато інших функцій, що забезпечують ваш комфорт та безпеку на дорозі.

BYD Yuan Plus 2023

BYD Yuan Plus 2023 – це відмінний кросовер, який дарує вам можливість подорожувати на довгі відстані завдяки запасу ходу до 510 кілометрів, а також потужній батареї об'ємом 60,48 кіловат-годину. Він оснащений переднім приводом і пропонує доступну цінову категорію, що робить його привабливим вибором для багатьох покупців.

Навіть хоча BYD Yuan Plus 2023 може не мати всіх розкішних функцій, які присутні в моделі Champion, він все ж надає надійну можливість для електричної подорожі із вражаючим запасом ходу. Цей кросовер володіє великим потенціалом для практичного використання в повсякденному житті та подорожах, завдяки якому ви можете насолоджуватися сучасними перевагами електричних автомобілів без зайвих ускладнень.

BYD Yuan Plus 2023, хоча й пропонує більш доступну цінову категорію, залишається надійним і практичним вибором для тих, хто цінує більший запас ходу та комфортність кросовера.

BYD Han 2023

BYD Han 2023 – це елегантний і потужний седан, який привертає увагу своїм вражаючим запасом ходу до 715 кілометрів, завдяки величезній батареї об'ємом 85,4 кіловат-годин. Цей автомобіль оснащений переднім приводом, що дозволяє йому легко маневрувати по дорогах та забезпечує відмінну стабільність.

byd han 2023

Комфорт

Однією з основних переваг BYD Han 2023 є його високий рівень комфорту та безпеки. Він оснащений численними сучасними системами безпеки, включаючи підсилювач гальмування (EBA/BAS/BA) та системи:

  • антиблокувальну (ABS);
  • розподілу гальмівних зусиль (EBD/CBC);
  • контролю тяги (ASR/TCS/TRC);
  • стабілізації кузова (ESP/DSC/ESC).

Крім того, в автомобілі є системи, які допомагають у попередженні аварій. Це система попередження про вихід зі смуги руху та допомоги при утриманні смуги руху.

Технологічність

Автомобіль також вразить вас технологічними рішеннями, серед яких адаптивний круїз-контроль, який дозволяє підтримувати безпечну відстань між вами та іншими авто на дорозі. Система розпізнавання дорожніх знаків допоможе вам завжди бути в курсі обмежень швидкості та інших дорожніх правил.

Висновки

Зауважимо, що кожен з цих автомобілів має свої унікальні переваги та може відповісти на різні потреби споживачів. Якщо вам потрібен довгий запас ходу та розкішні функції, BYD Song Plus Champion 2023 – це гідний вибір. BYD Yuan Plus 2023 може бути більш бюджетним рішенням для тих, хто шукає компактний кросовер з гарною проходимістю. BYD Han 2023 вражає своїм запасом ходу та стильним дизайном.

Залежно від ваших потреб і бюджету ви можете вибрати одну із цих електричних машин від BYD, які пропонують високий рівень технологічних рішень та комфорту. А компанія Bex Auto допоможе з доставкою обраної моделі. За потреби спеціалісти нададуть допомогу з підбором.

Ответы на вопросы

Опасно ли покупать б/у авто заграницей?

Мы понимаем ваши опасения и стремимся обеспечить вас максимальным комфортом и уверенностью в процессе покупки автомобиля. Для вашего спокойствия мы предоставляем следующие гарантии и меры. Менеджеры компании проводят более 8 этапов тщательной проверки автомобиля. В том числе и видео отчет до покупки. Это позволит узнать, был ли автомобиль участником ДТП, количество владельцев, историю его обслуживания, надежность продавца и т.д. Все данные об автомобиле предоставляются клиенту и, лишь после его одобрения, менеджер приступает к процессу торгов.

Что включает в себя понятие "авто под ключ"?

Для вас, мы готовы сделать покупку авто заграницей легкой и надежной. Предлагаем вам полный спектр услуг, включая подбор авто, оформление документов, транспортировку и растаможку. Выбирайте с нашей помощью лучшее среди новых и б/у автомобилей. Также мы можем помочь восстановить и отремонтировать привезенное авто.

Почему выгоднее брать авто заграницей?

Вы экономите в среднем от 5000 долларов. Эксклюзивные модели и комплектации. Прозрачная история эксплуатации авто. С нашей помощью вы получаете авто мечты в кратчайшие сроки и с максимальной выгодой. 

Предоставляет ли компания гарантии?

Мы с вами заключаем договор, в котором прописаны все условия, сроки, этапы и оплаты. После подписания договора, условия не меняются. Мы информируем вас о каждом этапе перевозки вашего авто, предоставляем видео отчеты. Все платежи производятся поэтапно и отправляются на расчетный счет, указанный в договоре. 

Как начать с нами работать?

Оставьте ваши контакты, и мы свяжется с вами в течении 15 минут. Далее подберем с вами авто, проведем его полную проверку, заключим договор и выкупим ваше идеально авто. Привезем его и растаможим. Подарим подарок когда вы будете забирать авто у нас. Работать с нами комфортно и максимально эффективно для вашего бюджета. 

Получите подборку лучших авто под Ваш бюджет

Укажите ваш телефон и наш менеджер свяжется с вами