Tesla відкликає свої електромобілі з ринку: що це означає

Час від часу у ЗМІ з’являються повідомлена про те, що світовий флагман виробництва електричних машин відкликає свої кари з ринку через ті чи інші проблеми. Тільки за друге півріччя 2023 року це відбулося тричі:

 1. 16 000 авто – 21 липня.
 2. 55 000 авто – 17 жовтня.
 3. 2 млн авто – 13 грудня.

Що спонукає Ілона Маска до таких кроків та куди діваються всі ті браковані авто?

Компанія Bex Auto дає змогу українцям купити електромобіль новий, зокрема й Tesla, за доступною ціною. Спробуємо з'ясувати, що ховається за відкликанням автомобілів з ринку.

Причини, з яких Tesla відкликає свої авто з ринку

Кожного разу, коли у процесі експлуатації транспортного засобу виникають проблеми, що спричиняють аварії, це фіксується, зокрема, страховими компаніями. Коли накопичується критична маса однотипних помилок, на них звертають увагу наглядові органи, вивчають деталі та подають позов до суду про недбалість виробника. Це один із шляхів, що призводить до відкликання продукції з ринку. Інший – власні дослідження компанії, реакція на відгуки власників Тесла. 

Список проблем, через які були відкликані сотні тисяч автомобілів, доволі довгий. Ось деякі з них:

 • задні ліхтарі можуть не світитися;
 • контролер авто може не виявити низький рівень гальмівної рідини, та не активує попереджувальний сигнал;
 • ремінь безпеки сидінь першого ряду не був правильно прикріплений після ремонту;
 • проблеми з підвіскою;
 • несправна робота автоматичного закривання вікон;
 • проблеми з навігатором – останнє наймасштабніше відкликання.

Кожного разу, коли виникає така ситуація, власники автокарів Тесла отримують повідомлення від компанії, в якому міститься прохання перевірити, чи не значиться у списку на відкликання придбана ними модель.

Що відбувається із відкликаними електрокарами

Маючи бурхливу фантазію, можна уявити гігантський полігон, на який сповзаються тисячі автівок, а потім потужний каток зминає їх та пресує у величезні купи залізяччя. Насправді ж все відбувається зовсім не так болісно. Відкликання компанією автомобіля означає, що кожен власник, незалежно від віку машини та пробігу, отримає безкоштовний ремонт технічного вузла, який викликав проблему. Суми витрат на такий ремонт компанія не розголошує, але їх масштаби можна приблизно уявити, зіставивши вартість запчастин із кількістю відкликаних авто.

Чому Tesla йде на такі витрати

І все ж таки узагальнимо причини, що спонукають Маска до таких чималих витрат:

 • виникнення нових рішень та технологій, що дозволяє вдосконалювати транспортні засоби;
 • етичні норми, які спонукають компанію слідкувати за безпекою своїх електрокарів;
 • захист репутації автовиробника на ринку з високою конкуренцією;
 • економія коштів: судові позови можуть вилитися у суми значно більші, ніж обходиться відкликання;
 • нагляд законодавчих органів та ЗМІ.

Можна було б сказати, що це відбувається через особливу увагу Міністерства Юстиції та Національного управління безпеки дорожнього руху (NHTSA), але це буде неправдою. Адже компанія майже завжди вдається до відкликання ще до рішення суду, а часто навіть раніше, ніж на проблему звертають увагу компетентні органи.

Тесла у хорошій компанії

Заради справедливості треба зазначити, що не тільки в Tesla трапляються такі прикрощі. Наприклад:

 • Volkswagen, Stellaris, General Motors та Mercedes-Benz були вимушені відкликати свої електромобілі через внутрішні несправності батарей LG Energy Solution, виготовлених у Кореї.
 • Toyota та Hyundai відкликали свої авто через ризик виникнення пожежі та несправності батареї.

Коли ти лідер, увага, прикута до тебе, значно більша й не завжди прихильна. Щоб не втратити флагманську роль, доводиться в усьому бути трохи кращим, ніж конкуренти. Принаймні, прагнути цього.

tesla model 3

Tesla Model 3 Performance 2023 – мандри без кордонів

Не помиляється той, хто нічого робить, а здатність визнавати, аналізувати й виправляти свої помилки – якості справжнього лідера, яким Tesla є й назавжди залишиться. Тому компанія Bex Auto впевнено пропонує замовити новий електрокар Tesla Model 3 Performance 2023. Це повнопривідний чотиридверний седан на п’ять місць з двома електродвигунами, що може розвивати швидкість до 261 км/год й має запас хода 675 км. Досвідчені менеджери компанії проконсультують та проведуть вас від першого звернення до миті отримання ключів від вашого електромобіля Tesla.

Ответы на вопросы

Опасно ли покупать б/у авто заграницей?

Мы понимаем ваши опасения и стремимся обеспечить вас максимальным комфортом и уверенностью в процессе покупки автомобиля. Для вашего спокойствия мы предоставляем следующие гарантии и меры. Менеджеры компании проводят более 8 этапов тщательной проверки автомобиля. В том числе и видео отчет до покупки. Это позволит узнать, был ли автомобиль участником ДТП, количество владельцев, историю его обслуживания, надежность продавца и т.д. Все данные об автомобиле предоставляются клиенту и, лишь после его одобрения, менеджер приступает к процессу торгов.

Что включает в себя понятие "авто под ключ"?

Для вас, мы готовы сделать покупку авто заграницей легкой и надежной. Предлагаем вам полный спектр услуг, включая подбор авто, оформление документов, транспортировку и растаможку. Выбирайте с нашей помощью лучшее среди новых и б/у автомобилей. Также мы можем помочь восстановить и отремонтировать привезенное авто.

Почему выгоднее брать авто заграницей?

Вы экономите в среднем от 5000 долларов. Эксклюзивные модели и комплектации. Прозрачная история эксплуатации авто. С нашей помощью вы получаете авто мечты в кратчайшие сроки и с максимальной выгодой. 

Предоставляет ли компания гарантии?

Мы с вами заключаем договор, в котором прописаны все условия, сроки, этапы и оплаты. После подписания договора, условия не меняются. Мы информируем вас о каждом этапе перевозки вашего авто, предоставляем видео отчеты. Все платежи производятся поэтапно и отправляются на расчетный счет, указанный в договоре. 

Как начать с нами работать?

Оставьте ваши контакты, и мы свяжется с вами в течении 15 минут. Далее подберем с вами авто, проведем его полную проверку, заключим договор и выкупим ваше идеально авто. Привезем его и растаможим. Подарим подарок когда вы будете забирать авто у нас. Работать с нами комфортно и максимально эффективно для вашего бюджета. 

Получите подборку лучших авто под Ваш бюджет

Укажите ваш телефон и наш менеджер свяжется с вами