Гібридні й електричні авто прирівнюються до категорії небезпечних вантажів

Морські лінії, призначені для виконання міжнародних перевезень, збільшили ставки на транспортування гібридних та електричних транспортних засобів і віднесли їх до категорії небезпечних вантажів. Розглядаючи реалізовані наукові розробки, які було здійснено останнім часом у сфері виготовлення іонно-літієвих акумуляторів, можна зробити певні висновки. Наприклад, про те, що під час порівняння ходових характеристик сьогоднішніх сучасних електромобілів вони будуть не гіршими, ніж у транспортних засобів, які працюють на звичайному паливі.

Саме це стало основною причиною, через яку суттєво зріс попит на придбання не тільки електромобілів, а й гібридних варіантів авто. Це відобразилося й на обсягах щоденного експорту таких моделей автотранспорту. З боку морських судноплавних ліній було ухвалено одноголосне рішення про те, щоб вимоги до транспортування акумуляторних і гібридних автомобілів були серйозно жорсткішими. Це пов’язано з тим, що їх почали прирівнювати до переліку небезпечних вантажів. Завдяки цьому вартість транспортування електрокарів і гібридних авто дещо зросла.

Чи є небезпечними транспортні засоби, що працюють на літієвих акумуляторах?

Такий виріб, як акумуляторна батарея, може нести небезпеку, проте лише в тому випадку, якщо вона переломлена, перезаряджена чи не має відповідної якісної та надійної упаковки. До займання, короткого замикання чи звичайного перегрівання може призвести поява навіть мінімального дефекту. При цьому важливо пам'ятати, що таке займання досить складно погасити. В тому випадку, якщо купівля транспортного засобу здійснюється на аукціоні, майбутній власник не може отримати гарантій, що акумулятор не має дефектів, а його упаковка цілісна.

Відповідно до дійсних правил перевезення небезпечних вантажів, зокрема, акумуляторів, такі елементи мають бути герметичними. Перевірка цілісності здійснюється, щоб унеможливити викиди небезпечних речовин під час перевезення.

Щодо гібридних електромобілів, які працюють як на двигунах внутрішнього згоряння, так і на батареях, то вони теж можуть становити небезпеку в разі витоку легкозаймистої рідини (зокрема, бензину).

Транспортування гібридних та електричних видів авто та його особливості

Наразі всі автомобілі, у складі яких використовується акумуляторна літієва батарея (до них можна додатково віднести й гібридні авто), мають проходити процедуру транспортування, перебуваючи в переліку небезпечних вантажів. Під час перевезення цих автомобілів варто керуватися деякими важливими порадами та вимогами. Серед них виділяють такі:

  • на етапі бронювання місця для перевезення транспортного засобу на судні обов'язково потрібно надати інформацію про те, що такий вантаж належить до переліку небезпечних;
  • під час завантаження таких автомобілів як небезпечного вантажу вони мають обов'язково пройти процедуру декларування.

На етапі декларування в супутній документації дуже важливо вказати рівень токсичності, вибрати певний клас небезпеки, займистості та дочекатися від судноплавної морської лінії підтвердження того, що декларацію було заповнено правильно.

У тому випадку, якщо всі вимоги відправника не виконуються в повному обсязі, з боку судноплавних морських ліній було ухвалено рішення ввести певні штрафи. Тут можна виділити такі:

  • з боку судноплавної лінії Hapag було передбачено штраф у розмірі 15 тисяч доларів;
  • з боку судноплавної лінії Cosco за неправильно заповнену декларацію чи її відсутність доведеться сплатити штраф у сумі 20 тисяч доларів;
  • судноплавна лінія Maersk призначила мінімальний штраф у розмірі 5 тисяч доларів, який доведеться заплатити за порушення вимог.

При цьому варто звернути увагу, що, крім введення штрафів, у ситуації, яка склалася, було ухвалено рішення про підвищення вартості послуг із транспортування електричних і гібридних автомобілів з Америки. Поки що сума, яку потрібно буде сплатити за їхнє доставлення, зросла не надто сильно.

 

 

Ответы на вопросы

Опасно ли покупать б/у авто заграницей?

Мы понимаем ваши опасения и стремимся обеспечить вас максимальным комфортом и уверенностью в процессе покупки автомобиля. Для вашего спокойствия мы предоставляем следующие гарантии и меры. Менеджеры компании проводят более 8 этапов тщательной проверки автомобиля. В том числе и видео отчет до покупки. Это позволит узнать, был ли автомобиль участником ДТП, количество владельцев, историю его обслуживания, надежность продавца и т.д. Все данные об автомобиле предоставляются клиенту и, лишь после его одобрения, менеджер приступает к процессу торгов.

Что включает в себя понятие "авто под ключ"?

Для вас, мы готовы сделать покупку авто заграницей легкой и надежной. Предлагаем вам полный спектр услуг, включая подбор авто, оформление документов, транспортировку и растаможку. Выбирайте с нашей помощью лучшее среди новых и б/у автомобилей. Также мы можем помочь восстановить и отремонтировать привезенное авто.

Почему выгоднее брать авто заграницей?

Вы экономите в среднем от 5000 долларов. Эксклюзивные модели и комплектации. Прозрачная история эксплуатации авто. С нашей помощью вы получаете авто мечты в кратчайшие сроки и с максимальной выгодой. 

Предоставляет ли компания гарантии?

Мы с вами заключаем договор, в котором прописаны все условия, сроки, этапы и оплаты. После подписания договора, условия не меняются. Мы информируем вас о каждом этапе перевозки вашего авто, предоставляем видео отчеты. Все платежи производятся поэтапно и отправляются на расчетный счет, указанный в договоре. 

Как начать с нами работать?

Оставьте ваши контакты, и мы свяжется с вами в течении 15 минут. Далее подберем с вами авто, проведем его полную проверку, заключим договор и выкупим ваше идеально авто. Привезем его и растаможим. Подарим подарок когда вы будете забирать авто у нас. Работать с нами комфортно и максимально эффективно для вашего бюджета. 

Получите подборку лучших авто под Ваш бюджет

Укажите ваш телефон и наш менеджер свяжется с вами