Електромобілі: сучасність та перспективи ринку

Електромобілі завойовують світ автомобільної промисловості, пропонуючи численні переваги та вирішуючи проблеми забруднення навколишнього середовища. Країни-лідери, такі як Китай, Норвегія та США, зробили величезні кроки у виробництві електромобілів, прокладаючи шлях для перехідного періоду. Купити електромобіль доволі легко і на території України, якщо звернутися до перевіреної компанії. Однак, разом із великими можливостями існують й суттєві недоліки.

Плюси і мінуси електромобілів

Можливі недоліки цього транспорту:

 • недостатня розвиненість інфраструктури зарядних станцій;
 • вартість покупки та заміни батарей доволі висока;
 • обмеженість дальності поїздок.

Але їх перекривають значні переваги:

 • екологічність завдяки зменшенню викидів CO2;
 • зниження витрат на пальне та обслуговування;
 • використання передових технологій у батареях та системах управління.

Рішення за користувачем, що йому більш важливо.

Nissan – автомобільний виробник з глобальним впливом 

Компанія Nissan займає важливе місце серед лідерів у світі індустрії випуску електромобілів. Саме вона стала піонером у цій сфері, запустив Nissan Leaf в 2010 році. Зараз компанія активно розширює свою лінійку електромобілів. Nissan Ariya, представлений в 2020 році, є ще однією демонстрацією високих технологій та зобов'язанням до створення конкурентоздатних рішень щодо електромобілів.

Nissan впроваджує передові технології, зосереджуючись на розвитку потужних батарей, швидкої зарядки, автономного водіння. Таким чином концерн сприяє глобальному прийняттю та розвитку електромобільної технології. Він активно співпрацює з інфраструктурними постачальниками для розвитку мережі зарядних станцій, що полегшує користування електромобілями.

Основні переваги і особливості марки

Nissan Ariya представляє собою електромобіль нового покоління, який відрізняється численними перевагами та інноваціями. Це флагманська модель відомого японського автовиробника з цікавими особливостями та перевагами. Модель Ariya вражає своїм сучасним дизайном з характерними і виразними LED-фарами, гладкими лініями та елегантним силуетом. Авто має просторий і стильний салон, а також зручні функції для пасажирів та водія.

Однією з переваг цієї моделі є електродвигун, який дозволяє скоротити викиди вуглекислого газу та зменшити залежність від викопного палива. Виробник пропонує модель в різних комплектаціях, де потужність і дальність ходу можуть змінюватись. 

В обладнанні моделі розташовані передові технології:

 • система автономного керування; 
 • інфотейнмент з сенсорним екраном великого розміру; 
 • керування автоматичне для безпеки та зручності водіння;
 • інтеграція з смартфонами; 
 • підтримка голосового керування;
 • гальмування в автоматичному екстреному режимі;
 • попередження про можливість зіткнення.

Комплектація може включати литі диски, люк, тонування скла, коректор фар, зимовий та спортивний режими, сигналізацію, автозапуск, іммобілайзер, безключовий доступ, повний електропакет, клімат-контроль та круїз-контроль, бортовий комп'ютер, навігаційну систему, мультикермо, підігрів керма, підігрів сидінь, камеру заднього виду, датчик світла та датчик дощу.

Nissan Ariya – це не просто автомобіль, а витвір технологічного мистецтва, який поєднує у собі вражаючий дизайн та передові технології, роблячи крок у майбутнє автомобільної індустрії.

Ответы на вопросы

Опасно ли покупать б/у авто заграницей?

Мы понимаем ваши опасения и стремимся обеспечить вас максимальным комфортом и уверенностью в процессе покупки автомобиля. Для вашего спокойствия мы предоставляем следующие гарантии и меры. Менеджеры компании проводят более 8 этапов тщательной проверки автомобиля. В том числе и видео отчет до покупки. Это позволит узнать, был ли автомобиль участником ДТП, количество владельцев, историю его обслуживания, надежность продавца и т.д. Все данные об автомобиле предоставляются клиенту и, лишь после его одобрения, менеджер приступает к процессу торгов.

Что включает в себя понятие "авто под ключ"?

Для вас, мы готовы сделать покупку авто заграницей легкой и надежной. Предлагаем вам полный спектр услуг, включая подбор авто, оформление документов, транспортировку и растаможку. Выбирайте с нашей помощью лучшее среди новых и б/у автомобилей. Также мы можем помочь восстановить и отремонтировать привезенное авто.

Почему выгоднее брать авто заграницей?

Вы экономите в среднем от 5000 долларов. Эксклюзивные модели и комплектации. Прозрачная история эксплуатации авто. С нашей помощью вы получаете авто мечты в кратчайшие сроки и с максимальной выгодой. 

Предоставляет ли компания гарантии?

Мы с вами заключаем договор, в котором прописаны все условия, сроки, этапы и оплаты. После подписания договора, условия не меняются. Мы информируем вас о каждом этапе перевозки вашего авто, предоставляем видео отчеты. Все платежи производятся поэтапно и отправляются на расчетный счет, указанный в договоре. 

Как начать с нами работать?

Оставьте ваши контакты, и мы свяжется с вами в течении 15 минут. Далее подберем с вами авто, проведем его полную проверку, заключим договор и выкупим ваше идеально авто. Привезем его и растаможим. Подарим подарок когда вы будете забирать авто у нас. Работать с нами комфортно и максимально эффективно для вашего бюджета. 

Получите подборку лучших авто под Ваш бюджет

Укажите ваш телефон и наш менеджер свяжется с вами