Як працюють онлайн-аукціони у Кореї

В наші дні особливо популярний спосіб купівлі транспорту з пробігом через аукціони, які пропонують купити авто із Кореї. Такий варіант придбання дозволяє підібрати варіант, у якого будуть необхідні опції, рік випуску, що цікавить, невеликий пробіг і бюджетна ціна. Щоб заощадити особистий час, слід заздалегідь звернутися до компанії Bex Auto, що спеціалізується на покупці та доставці корейських автомобілів.

У чому особливості корейських авторинків

Торги автомобільних аукціонів проводять щотижня, і їхньою головною рисою є спокійна атмосфера. До торгів можна заздалегідь підготуватися, вивчивши специфіку таких заходів, а також для участі потрібно внести організаційний збір. 

Якщо якась позиція відповідає вимогам покупця, посередник зв'язується з продавцем і домовляється про максимальну та мінімальну ціну. Це дозволяє проводити торги на заздалегідь узгоджених між двома сторонами умовах. Коли оформлення угоди буде завершено, замовнику передають реквізити на оплату покупки.

Чому вигідно купувати автомобілі на аукціонах

Багатьом автовласникам знайома проблема, коли з нещодавно купленим на вітчизняному ринку авто починають виникати серйозні проблеми, які потребують ремонту та заміни важливих вузлів. 

Тому покупці, для яких важливий технічний стан транспорту, вважають за краще користуватися послугами закордонних аукціонів. Особливо популярний у цій категорії ринок Кореї. Серед плюсів такого варіанта придбання виділяють:

  • зручність вибору та оформлення покупки;
  • великий вибір моделей дозволяє знайти гідні лоти у чудовому стані та з невеликим пробігом;
  • доступність інформації про стан виставленого на продаж транспорту;
  • надійність та комфорт корейських автомобілів.

Слід зазначити, що жителі Кореї дуже акуратно водять, а з урахуванням якості доріг технічний стан зберігається багато років. Це дозволяє за порівняно невелику суму знайти машини із бездоганним зовнішнім виглядом. Слід зазначити, що корейські водії користуються послугами офіційних дилерів щодо планового техогляду.

Що потрібно для покупки корейського авто

Серед моделей, які мають попит, варто виділити Kia Niro 2022, Hyundai Santa Fe 2020, Genesis GV70 2021 та інші варіанти. Тому спочатку слід визначитися, яку саме машину хочеться купити, вибрати відповідні екстер'єр та інтер'єр, тип двигуна та інші характеристики.

Доставка здійснюється контейнерними перевезеннями, це дозволяє зберегти транспорт від механічних пошкоджень, негоди, перепадів температур і сонячного світла.

Очікування, коли потрібний варіант з'явиться на торгах, може затягнутися на тривалий термін. Тому слід користуватися одночасно декількома перевіреними онлайн-аукціонами або одразу звернутися за допомогою до посередника.

Чому варто звертатися до спеціалізованих компаній

Якщо документи будуть оформлені неправильно, на митній службі такий автомобіль не пропустять, тому отримання довгоочікуваного авто з Кореї може суттєво затягнутися. Щоб максимально прискорити транспортування, слід відразу звертатися до такого посередника, як Bex Auto. Клієнти компанії можуть створити на сайті свій обліковий запис, через який можна оформити замовлення, а також відстежувати пересування авто під час транспортування. 

Вартість послуг дуже розумна, до того ж замовникам надаються гарантії. Також на сайті можна ознайомитися з асортиментом європейських, азіатських та американських аукціонів, і відразу оформити покупку на позицію, що сподобалася. Для зручності кожен лот має короткий опис характеристик і кольорове фото моделі.

Ответы на вопросы

Опасно ли покупать б/у авто заграницей?

Мы понимаем ваши опасения и стремимся обеспечить вас максимальным комфортом и уверенностью в процессе покупки автомобиля. Для вашего спокойствия мы предоставляем следующие гарантии и меры. Менеджеры компании проводят более 8 этапов тщательной проверки автомобиля. В том числе и видео отчет до покупки. Это позволит узнать, был ли автомобиль участником ДТП, количество владельцев, историю его обслуживания, надежность продавца и т.д. Все данные об автомобиле предоставляются клиенту и, лишь после его одобрения, менеджер приступает к процессу торгов.

Что включает в себя понятие "авто под ключ"?

Для вас, мы готовы сделать покупку авто заграницей легкой и надежной. Предлагаем вам полный спектр услуг, включая подбор авто, оформление документов, транспортировку и растаможку. Выбирайте с нашей помощью лучшее среди новых и б/у автомобилей. Также мы можем помочь восстановить и отремонтировать привезенное авто.

Почему выгоднее брать авто заграницей?

Вы экономите в среднем от 5000 долларов. Эксклюзивные модели и комплектации. Прозрачная история эксплуатации авто. С нашей помощью вы получаете авто мечты в кратчайшие сроки и с максимальной выгодой. 

Предоставляет ли компания гарантии?

Мы с вами заключаем договор, в котором прописаны все условия, сроки, этапы и оплаты. После подписания договора, условия не меняются. Мы информируем вас о каждом этапе перевозки вашего авто, предоставляем видео отчеты. Все платежи производятся поэтапно и отправляются на расчетный счет, указанный в договоре. 

Как начать с нами работать?

Оставьте ваши контакты, и мы свяжется с вами в течении 15 минут. Далее подберем с вами авто, проведем его полную проверку, заключим договор и выкупим ваше идеально авто. Привезем его и растаможим. Подарим подарок когда вы будете забирать авто у нас. Работать с нами комфортно и максимально эффективно для вашего бюджета. 

Получите подборку лучших авто под Ваш бюджет

Укажите ваш телефон и наш менеджер свяжется с вами