Як купити недорогий автомобіль в Україні у 2024 році

Як купити недорогий автомобіль в Україні у 2024 році

Купівля авто зі США – це можливість отримати бажану модель у чудовому технічному стані з економією до 40 %. Якщо ж звернути увагу на категорію вживаних автомобілів, вигода може бути ще більшою. Головне, обрати перевіреного партнера, який візьме на себе всі основні процеси, такі як пошук машини за вказаними параметрами, перевірка та розшифровка ВІН коду, комунікація з продавцем, організація доставлення та митне оформлення. Саме таким надійним посередником є компанія Bex Auto.

Переваги вживаних авто зі США

Велика пропозиція вживаних авто з Америки – результат місцевого менталітету. Для американців легше купити нову машину, ніж займатися подовженням гарантії на стару або витрачатися на дорогий післягарантійний ремонт. Саме тому вторинний авторинок США пропонує різноманіття вживаних машин вітчизняних та імпортних марок. Багато з них перебувають у гарному технічному стані, мають порівняно невеликий пробіг і потребують лише дрібного ремонту.

Головні переваги б/в автомобілів з Америки:

  • Економія. Типове явище для американських автомобільних аукціонів – лоти від страхових компаній після незначних ДТП, що продаються за 30-50 % вартості.
  • Скромний пробіг. США – велика країна, однак на одометрах її жителів за рік набігає приблизно 20 тис. км. Причина – наявність 2-3 автівок в одній родині, а також культура подорожей на довгі дистанції літаком.
  • Висока комплектація. Американські автомобілісти вибагливі до транспорту та не уявляють власне авто без АКПП, кліматичної системи, стильного дизайну та зручного салону. Тому версії для ринку США завжди мають багату комплектацію.
  • Гарний технічний стан. Агресивні умови експлуатації можуть швидко «вбити» авто, попри регулярне та повноцінне обслуговування. Однак США відомі відмінним станом дорожнього покриття навіть у віддалених районах. Разом із якісним пальним це значно подовжує період експлуатації.

Купівля авто з Америки – максимально прозорий процес, адже сучасні інструменти дають змогу відстежувати повну історію машини: перелік власників, кількість та дати проходження ТО, випадки ДТП тощо. Спеціалісти Bex Auto проводять перевірки за VIN та реєстрами, щоб застрахувати покупців від «потопельників» та інших сюрпризів, а також сформували топ авто до 7000 долларов.

Надійні автомобілі зі скромною ціною

Вживані автомобілі з Америки мають на 20-40% нижчу вартість, якщо порівнювати з аналогічними пропозиціями на українському ринку. Водночас їхній технічний стан набагато кращий, тому машини знаходяться в експлуатації багато років без серйозних несправностей.

VW Passat CC 2011

VW Passat 2011

Седан VW Passat CC 2011 року – надійний автомобіль із двигунами на 1,8 л, 2 л і 3,6 л. За характеристиками кузова та салону модель можна сміливо віднести до бізнес-класу. Авто чудово відчувається в місті, але й на заміських трасах не підведе свого власника.

Ford Focus 2015

Ford Focus 2015

Ford Focus 2015 року в кузові хетчбек – чудовий варіант сімейного автомобіля. Він комплектується 1,6 л, 1,8 л та 2 л двигунами, що дає змогу вибрати оптимальний за потужністю варіант під індивідуальні потреби. Середні габарити роблять авто зручним для їзди в місті. Focus люблять за м’яку підвіску, легке керування та динамічність.

Mitsubishi Lancer 2014

Mitsubishi Lancer 2014

Седан Mitsubishi Lancer 2014 року – перевірена часом модель із доволі потужними двигунами на 1,5 л (109 к. с.) та 1,6 л (117 к. с.). Доступні версії автомобіля зі МКПП і АКПП. Популярність машини легко пояснюється економічністю повсякденного пересування містом і легким керуванням у спортивному режимі.

Ответы на вопросы

Опасно ли покупать б/у авто заграницей?

Мы понимаем ваши опасения и стремимся обеспечить вас максимальным комфортом и уверенностью в процессе покупки автомобиля. Для вашего спокойствия мы предоставляем следующие гарантии и меры. Менеджеры компании проводят более 8 этапов тщательной проверки автомобиля. В том числе и видео отчет до покупки. Это позволит узнать, был ли автомобиль участником ДТП, количество владельцев, историю его обслуживания, надежность продавца и т.д. Все данные об автомобиле предоставляются клиенту и, лишь после его одобрения, менеджер приступает к процессу торгов.

Что включает в себя понятие "авто под ключ"?

Для вас, мы готовы сделать покупку авто заграницей легкой и надежной. Предлагаем вам полный спектр услуг, включая подбор авто, оформление документов, транспортировку и растаможку. Выбирайте с нашей помощью лучшее среди новых и б/у автомобилей. Также мы можем помочь восстановить и отремонтировать привезенное авто.

Почему выгоднее брать авто заграницей?

Вы экономите в среднем от 5000 долларов. Эксклюзивные модели и комплектации. Прозрачная история эксплуатации авто. С нашей помощью вы получаете авто мечты в кратчайшие сроки и с максимальной выгодой. 

Предоставляет ли компания гарантии?

Мы с вами заключаем договор, в котором прописаны все условия, сроки, этапы и оплаты. После подписания договора, условия не меняются. Мы информируем вас о каждом этапе перевозки вашего авто, предоставляем видео отчеты. Все платежи производятся поэтапно и отправляются на расчетный счет, указанный в договоре. 

Как начать с нами работать?

Оставьте ваши контакты, и мы свяжется с вами в течении 15 минут. Далее подберем с вами авто, проведем его полную проверку, заключим договор и выкупим ваше идеально авто. Привезем его и растаможим. Подарим подарок когда вы будете забирать авто у нас. Работать с нами комфортно и максимально эффективно для вашего бюджета. 

Получите подборку лучших авто под Ваш бюджет

Укажите ваш телефон и наш менеджер свяжется с вами